PR KAPAK
PR KAPAK

Pratik Kapak hakkında

Pratik Kapak hakkında

Pratik Kapak hakkında

Pratik Kapak, mutfak ve banyo mobilyaları sektöründe uzun yıllardır hizmet veren Mabsan Yapı Elemanları’nın sektöre kazandırdığı yeni bir ürün, üretim ve iş modelidir.

Pratik Kapak; müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutup; performansı yüksek, evrensel kalitede hizmet sunmayı hedefleyen firmamız hızla değişen ve gelişen talepleri en doğru, en kısa sürede karşılamayı amaçlamaktadır.

Dinamik ve yenilikçi anlayışımız; iş birliği ile birbirinden öğrenen, yapısal gelişmelerden, yeni üretim tekniklerinin bünyeye kazandırılmasından ve inatçı ar-ge çalışmalarından geçmektedir.

İlk defada, zamanında ve problemsiz bir şekilde üretim” ilkesi ile çalışan firmamız, bu amaçla satın aldığı malzeme ve hizmeti, tedarikçileri ile birlikte yüksek bir titizlikle incelemektedir.

Çalışanlar arası karşılıklı saygı ve güvene dayalı açık iletişim ve iş birliği ile verimliliği arttırmaya yönelik ekip çalışması üst düzey hedeflere ulaşma sonucunu ortaya çıkarmaktadır.

Yaptığımız her işe farklı bir gözle başlamak, sahip olduğumuz bilgi, birikim ve tecrübe ile başta çalışanlarımız olmak üzere, sektörümüzde, ülkemizde ve Dünya’da bir değer ifade edebilmek amacı ile fırsatları en iyi şekilde değerlendirme çabası içinde bulunmaktayız.

500+
500+
Mutlu
Müşteri
10+
10+
Yıllık
Tecrübe
750+
750+
Ürün
Çeşidi